Продавець Мегапол розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
31 відгук

Поширені питання

Екологічність ламінату.

МДФ (MDF-medium density fiberboard) деревно-волокниста плита середньої щільності

HDF надщільна деревно-волокниста плита

Це плита, яка робиться з дуже дрібної деревної тирси. Волокнисті плити однорідної товщини виробляються з призначеного на вирубку лісу і відходів (обрізків) деревообробки, які перемелюють до невеликих кубиків (чіпсів), піддають обробці парою під високим тиском і, в наслідку, подають на обертові диски дефибрера (терткової машини). Весь протираемый матеріал відразу надходить на просушку і подальшу склейку. Різниця між стружкою для ДСП і для МДФ — як між продуктами, які пропущені через м'ясорубку, і продуктами, подрібненими міксером. Частинки дерева скріплюються лігніном і парафіном, так що МДФ — дуже екологічний матеріал, МДФ часто рекомендують використовувати в дитячих меблів. Вироби з МДФ можуть бути встановлені в приміщеннях з відносною вологістю до 80%, проти 60% для дерев'яних виробів. Плюси: Цей тип напівфабрикату відрізняється високою екологічністю, а також має відмінні характеристики компактності, зчеплення волокон, а також сталість геометричних розмірів протягом довгого періоду часу. Найсильнішою стороною є виключно сприятливе співвідношення між твердістю і товщиною: листи з МДФ можуть бути від 4 до 22 мм. останнім часом стали з'являтися дверні блоки з коробами і наличниками з МДФ, покриті шпоною цінних порід деревини. Поверхня MDF рівна, гладка, однорідна, щільна, все це робить зовнішню обробку плит надзвичайно простий. Даний матеріал найширшим чином застосовується для виготовлення меблів, ламінованих підлог, дверей, погонажних виробів. ДСП (деревно-стружкова плита)

ДСП — виготовляється методом гарячого плоского пресування деревних частинок (стружок і тирси), змішаних зі сполучною речовиною, головним чином синтетичними смолами (смолами формальдегідів). Повноцінною сировиною для ДСП є будь-яка малоценная деревина, як хвойних, так і листяних порід. Експлуатаційні властивості ДСП, в основному, залежать від їх щільності, форми і розміру деревних часток, кількості і якості зв'язуючого.
Бувають плити з дуже малою (350-450 кг/м3), малої (450-650 кг/м3), середньої (650-750 кг/м3) і високої (700-800 кг/м3) щільністю. Розрізняють плити одно-, трьох - і п'ятишарові.
ДСП не рекомендується застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Це найпоширеніший матеріал для корпусних меблів, оформлення інтер'єрів, будівництва (дахи, перегородки тощо).
Плюси: водостійкість, міцність, легкість в обробці. ДСП добре «тримає» цвяхи і шурупи, що скріплюють конструкцію. ДСП добре піддаються механічній обробці (пиляння, струганню, свердління, фрезеруванню), легко склеюються і фарбуються. Ще одна перевага ДСП — має низьку ціну. Саме тому ДСП — самий широко використовуваний матеріал для меблів економ — класу; велика частина офісних меблів виготовляється саме з ДСП.
За деякими фізико-механічними властивостями ДСП перевершує натуральну деревину. Зокрема, вони менше розбухають від вологи; менш горючі; при нерівномірному зміні вологості не деформується; володіють хорошими тепло - і звукоізоляційними властивостями; більш биостойки.
Мінуси: наявність тих самих формальдегідних смол, які скріплюють частинки дерева.
Справа в тому, що ДСП виділяє в повітря певну кількість формальдегіду — не самий корисний продукт, треба помітити.
Існує два види ДСП: Е1 і Е2.
Е1 відрізняється більшою екологічною чистотою, показник емісії формальдегіду в неї помітно нижче. А ось Е2 забороняється використовувати у виробництві дитячих меблів. Найбільш екологічними вважаються ДСП австрійського та німецького виробництва.
До недоліків ДСП можна віднести те, що вони важче натуральної деревини, і поступаються їй у міцності
ДВП (деревно-волокниста плита)
ДВП виготовляють методом гарячого пресування рівномірно розмолотої деревної маси, просоченої синтетичними смолами, з включенням в масу деяких добавок. Сировиною для ДВП є подрібнена деревна тріска і дробленка, а для поліпшення експлуатаційних якостей ДВП, в деревну масу додають парафін, каніфоль (підвищує вологостійкість), синтетичні смоли (для зміцнення плити), антисептики.
Як і МДФ, ДВП виходить із спресованого деревної пилу — але у випадку з ДВП частинки дерева распарены, плита робиться способом мокрого пресування. Саме тому «виворіт» ДВП фактурою нагадує поверхню сиру з «сіточкою», як від вологої марлі. І тому ж плити ДВП не бувають товстими: технологія не дозволяє. Зазвичай одна сторона ДВП такою і залишається, а іншу покривають плівкою (ламінують або каширують).

Розрізняють такі типи ДВП:

  • надтверді (щільність 950 кг/м3),
  • тверді (850 кг/м3), напівтверді (400 кг/м3),
  • ізоляційно-оздоблювальні (250 кг/м3),
  • ізоляційні (до 250 кг/м3) деревноволокнисті плити.

 

ЛАМІНАТ АБО ПАРКЕТ?

ЛАМІНАТ АБО ПАРКЕТ?

Знаєте що дивує?
Ви в роздумах і муки вибору між відмінним ламінатом і непоганий паркетної дошкою
якщо відкинути близькість ціни, то це різні матеріали для різних ремонтів.
спробую пояснити детальніше:
- в маркетингових завдання на розробку і технологію виробництва цих підлогових покриттів була маса принципових відмінностей:

Барлінек (http://www.ru.barlinek.ua/barlinek_floorboard_ru.html) - цілком хороша недорога паркетна дошка. без особливих вишукувань в матеріалах/лаках/сортів деревини і варіантів їх підбору.
скажімо простіше - просто готовий паркет. та головний його козир - натуральні матеріали в розумну ціну при гарному якості. (воно дійсно гарне, особисто працював з цим паркетом)
тобто це відмінне рішення для приміщення з акуратним ремонтом, підбором недорогих, але принципово натуральних оздоблювальних матеріалів і без фанатизму в деталях.
тобто таким приміщенням, де через пару тижнів після ремонту ніхто не всматриватся зокрема, але при цьому дуже приємно стати босою ногою на натуральне (тепле і ласкаве) дерево статі, "мазнути поглядом" з непомітним шпалер і піти пити чай в затишну кухню без барних стійок і інших непотрібних в повсякденному житті "елементах дизайну" зразок авторського кахлю з Італії з кривими кутами або каміном, який з часом перетворюється в попільничку по центру квартири

і ламінат Квік-Степ (http://www.quick-step.ua/uk-UA/Content/Interior%20tips) з його дивовижною міцністю, нібито скромним дизайном точної опрацювання фактури дерева і щегольскими фасочками (а ці фасочки "грають" лише в досить великому, від 30м", приміщенні з відкритим підлогою і гарним світлом).
він повинен, він просто зобов'язаний бути на виду.
і плювати на всіх, з їх розмовами про ненатуральності і засилля пластиків у побуті!
це Дизайнерське покриття і до того ж досить міцне і більш трудомістка в монтажі.
а це вже інший стиль дизайну всього приміщення і Вашого способу життя
так що будемо вибирати? ціну або матеріал для душі?

гаразд, це більше емоції і взагалі - розказати/показати подробиці про матеріалі, це більше завдання продавця.
а ми повернемося до Вашого дому.

Допоможіть з вибором покриттів для дитячої та вітальні
перше питання - площа приміщень?
друге питання - діти якого віку?
ось декілька порад з практики:
вітальня

- якщо є де розвернутися у вітальні, може є сенс вибрати Квік-Степ в світлому декорі і з напрямком монтажу не паралельно стіні, а трохи навскоси (20-30 градусів, не більше! діагональна схема хороша тільки у вузькому і довгому коридорі).
що це дасть?
на світлому декорі при такій схемі монтажу V-образна фасочка дає гру тіні ненав'язливо візуально розширюючи приміщення і підкреслить дуже точну імітацію під штучну паркетну дошку "в олії".
- кількість і "якість" гостей теж може підказати Вам вибрати натуральний паркет або більш міцний ламінат.
до речі, якщо є собака досить великих габаритів, про доступне паркеті теж варто забути. кігті б'ють доріжки не гірше ніж десяток великих дам "на шпильках".

дитяча :

- якщо дітвора ще в тому чудовому віці, коли фломастери малюють скрізь і самі, то обидва варіанти непрактичні.
я б запропонував звернути увагу на інші колекції в тому-ж Квік-Степ, але без фасок і зі спокійним, монотонним декором. або Балтер (http://pol-i-stil.com/g2852713-laminat?bss0=10142), це теж бельгійський ламінат з гарною якістю і багато великим розкидом ціни за базовим колекціям. а ось декори у них до непристойності схожі!
і це скоріше плюс. адже Вам вже щось глянулось в спочатку дорогий ТМ Квік-Степ
они отлично моются, чуть выше в этой теме мы уже обсуждали разнообразие немецких средств по уходу за напольными покрытиями (со всеми сертификатами на применение в быту и отсутствием ядерно-вонючих ПАВ и прочей гадости).

- если дети уже постарше, возможно стоит присмотреться к паркетной доске.
но тут есть очень важный момент!
часто в такой комнате уже есть место для занятий, и офисное кресло при нём.
так вот - все кресла на колёсиках, независимо от производителя и наличия маркировки о не повреждении лака, таки царапают или слегка вдавливают лаковый слой.
через недовгий час перед столом вже видно сліди на льоду після виступу фігуристів.
для больбы з цими слідами давно розроблені і випускаються акуратні прозорі поликарбонатовые килимки різної форми і розмірів.якщо приміщення невелике, то і морочитися з дорогим матеріалом особливо не варто.
- просто зайдіть в поки ще порожню кімнату і намалюйте олівцем приблизний план розстановки меблів.
Ви з подивом побачите, що в кімнаті площею ок 10-15м" реально видимими до 3-5м"!!! тобто матеріал красивий і благородно переливається дорогий фактурною поверхнею.... під диваном/шафою/столом і тумбочкою!

Який ламінат краще? Допоможіть вибрати!

Який ламінат краще? Допоможіть вибрати!

Як правильно покласти плівкову теплу підлогу під Вінілову плитку, і що необхідно використовувати?

Основа: бетонна стяжка.

1.Розтилаємо на стяжку мати теплої підлоги і відзначаємо маркером місця на які потрапляє їх стикування. У зазначених ділянках робимо поглиблення, щоб заховати в них всі дроти і клеми.

2. Штробимо поглиблення, прибираємо сміття.

3 Укладаємо плівкову підлогу. Провід та клеми потрібно заховати в заздалегідь підготовлені поглиблення в стяжці і зашпатлевати однокомпонентним поліуретановим герметиком для створення рівної поверхні.

4. Укладаємо Вінілове покриття згідно з інструкцією.

Розставляти меблі можна відразу після укладання, уникаючи встановлення меблів над матами теплої підлоги.

 

Чи небезпечний ковролін для алергіків?

Чи небезпечний ковролін для алергіків?
~
Існує популярна думка про те, що килимове покриття може завдати шкоди нашому здоров'ю і особливо алергікам, накопичуючи в ворсі пил і частинки бруду. Але чи так це насправді?

Цей міф давно розвіяла бельгійська фабрика Associated Weavers, яка при виробництві приділяє велику увагу безпеці килимових покриттів і стежить за актуальним даними по темі здоров'я, щоб показати клієнтам, що ковролін абсолютно нешкідливий.

Одним з останніх досліджень на тему впливу килимових покриттів на здоров'я людини фабрика AW поділилася з нами.

Це дослідження співтовариства інженерів-екологів і лабораторій GUI під керівництвом доктора Андреаса Вінкенса і німецької Асоціації алергії і астми (DAAB), які доводять, що кілім зменшує кількість алергенів і дрібних частинок пилу в повітрі.
Протягом 15 років робоча група під керівництвом Андреаса Вінкенса порівнювала текстильні покриття для підлоги з іншими видами підлогових покриттів: ламінатом, паркетом і керамічною плиткою.

Усередині приміщень в стандартних умовах дослідники поклали різні підлогові покриття та за певними критеріями перевіряли рівень вмісту пилу.
Результати показали, що ковролін дійсно утримує алергени і дрібний пил.
Це серйозна проблема для людей, які страждають алергією, адже пив може дратувати дихальні шляхи. Разом з ним в організм можуть потрапляти частинки цвілі, пилку або інших алергенів.

Дослідження доводити, що ковролін утримує алергени і дрібний пил в ворсі до наступної чищення. А на гладких підлогах, таких як паркет або ламінат, ці частинки осідають набагато легше. Вісь чому забруднення пилом у приміщеннях з гладкими поверхнями в середньому в два рази вище, ніж в приміщеннях з килимовим покриттям.
Для людей з алергічними захворюваннями знаходження в приміщенні з гладкими покриттями представляє більш високий ризик, ніж в приміщенні з килимовим покриттям.

Щоб профілактично знизити ризик алергічних реакцій і захворювань, Асоціація астматиків в Німеччині рекомендує укладати саме ковролін.

 

Однак не слід забувати, що килимове покриття залишається безпечним, якщо ви регулярно за ним доглядаєте: пилососите 1-2 рази в тиждень, пам " ятайте про вологу чистку, а також не ходіть по ньому у вуличному взутті.

Результати дослідження опубліковані в Allergy Konkret, журналі DAAB (Deutsche Allergie - und Asthmabund). Також на цю роботу посилається німецька галузева організація Teppich und Du у брошурі про ковроліні і алергії.

Які системи "теплої підлоги" підходять під вінілову плитку?

Під вінілову плитку підходять будь-які системи "теплої підлоги", до яких не потрібно товста спінена підкладка. Температура на поверхні підлоги регулюється нормами і становить 27-28оС. Нагрівання плитки до більш високих температур можливо, але потрібно враховувати, що плитка стає більш пластичної і змінюються її технічні параметри. Клейова плитка при цьому, термічно розширюючись не зрушується в термічні зазори, а замкова зсувається, тому термічні зазори біля стін в цьому випадку треба дотримуватися.


Плитка ПВХ не проводити електричний струм, що забезпечує високий рівень безпеки при використанні підлог з електричною системою підігріву.
Вінілова плитка володіє теплотехнічними показниками ідентичними з деревиною, тому підлогове покриття буде тепло. А це означає, що по підлозі комфортно ходити босоніж, якщо навіть у вас немає системи «тепла підлога».

+380676225218
+380675237867
Мегапол
Евгений
Украина Дніпропетровська область Дніпро вулиця Князя Ярослава Мудрого, 68
Мапа